Modeles së njohur i dalin live në emision të brendshmet (FOTO LAJM)

Alesia Noka është modelja e njohur shqiptare e cila synon tregun botëror dhe thotë se e gjithmonë e ka ëndërruar atë.

Së fundmi ajo ka ënë e ftuar në emisionin "Një kat më lart" ku tregoi detaje për jetën e saj dhe raportin me koleget e saj modele.

Por për tu ndjerë më e lirëshmë ajo vendosi të hiqte takat dhe pasi i hoqi, ngriti këmbët për t'u ulur rehat në kolltuk.

Por ky ishte pikërisht momenti ku i dalin në shesh të mbathurat edhe pse u mundua t'i mbulojë me duar. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori