Mjeshtrat e kafesë sjellin dekorin që do t’ju habisë (FOTO LAJM)

Nëse kërkoni për disa xixa në jetën tuaj, mund ta shihni në gjënë më të zakonshme që konsumoni.

Një trend i ri ka filluar në shërbimin e kafes, në të cilën përdoren xixa si dekor.Kjo gjë po ndodh në një kafene, që quhet ‘Coffee By Di Bella’ dhe gjendet në Britaninë e Madhe.

Kostoja për një kapucino ose kafe me xixa ngjyrë floriri apo argjendi mund të kushtojë rreth 3.50 paund. Nuk dihet ekzaktësisht se cfarë janë, por mendohet të kenë përbërje sheqeri. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2017, ora 20:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori