Mjerim dhe tmerr! Kur binte komunizmi shqiptar (FOTO LAJM)

Komunizmi ra dhe nuk u rrëzua në Shqipëri.

Nisur nga kjo, regjimi gjakatar e la vendin në një mjerim të thellë, me uri dhe skamje kudo dhe miliona që kërkoninlargoheshin.

Këto pamje janë fiksuar në fotografi, të cilat mund t'i ndiqni në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2018, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori