Mitsubishi i shndërruar në Lamborghini (FOTO-LAJM)

Pëlqej
i të kthejmë një makinë Mitsubishi në një Lamborghini. Këtë gjë e ka bërë një burrë në Ukrainë, i cili këtë punë e nisi prej vitit 2003">2003 dhe deri në 2010-ën e kishte përfunduar. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori