Mish për top! Mediat greke nxjerrin fotot horror të Katsifasit brenda në shtëpi (FOTO LAJM)

Një pjesë e mediave greke janë duke i fryrë zjarrit përmes ngacmimit të emicioneve të publikut me publikimet e tyre.

Trupi i terroristit Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi sulmoi me armë policinë, ka arritur në Bularat, ndërsa pritej nga gazetarët grekë, të cilët kanë bërë foto të tij dhe nënës duke qarë.

Fotot janë shpërndarë me shpejtësi në Greqi dhe duket se ka një plan të posaëëm për të rritur tensionet mes dy vendeve duke nxitur futjen e sa më shumë ekstremistëve në ceremoninë e varrimit. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2018, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori