Miriam Cani thotë mirëmëngjes me bikini nga 8 mijë km larg (FOTO LAJM)

Mëngjesi për këngëtaren shqiptare, Miriam Cani ka nisur me diell dhe në një nga vendet më fantastike për të pushuar.

Miriam ndodhet në Maldive me familjen, ku po kalon disa ditë të merituara pushimesh.

Pas një periudhe të ngjeshur me koncerte gjatë verës, tetori është muaji kur familja Skënderaj-Cani po shijon plazhin.

Sot, këngëtarja ka publikuar një foto me një pamje mjaft tërheqëse dhe na duhet të themi se nuk na zhgënjeu aspak.

Miriam shfaqet me bikini teksa ekspozon linjat e saj seksi që ia ka zili çdo nënë.
Shtuar më 03/10/2018, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori