Miriam Cani ndryshon look (FOTO LAJM)

Shumë personazhe të njohur shqiptarë ose të huaj, kanë guxuar të ndryshojnë look-un e tyre duke ndjekur trendin.

Së fudnmi ajo që ka guxuar është këngëtarja Miriam Cani. Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje.

Me flokët e gjatë biondë dhe me ëmbëlsinë që e karakterizon ajo i ka bërë të gjithë për vete.

Këngëtarja simpatike ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet pa grim dhe me flokët e shkurtuara deri tek shpatullat. Ajo duket mjaft simaptike. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori