Miriam Cani ndan momentet e ëmbla të Duam në natyrë (FOTO LAJM)

Miriam Cani ka ndarë së fundmi një foto të ëmbël të Duam, ku shfaqet i veshur butë dhe me arushin në duart e tij.

“Asgjë s’të vesh më mirë dhe më sigurt se natyra. Lëkura e bebit nuk do të ketë ndjerë asnjëherë më shumë butësi”, ka shkruar Miriami krah postimit të fundit ku duket vogëlushi në mesin e gjelbërimit duke shijuar rrezet e diellit.

Kujtojmë se vetëm disa javë më parë, këngëtarja zbuloi dhe pamjen e plotë të Duamit me një video shumë të veçantë, e cila zbulonte njëherazi se vogëlushi është rritur edhe më shumë tanimë.

Shtuar më 20/10/2020, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori