Miriam Cani drejt altarit, afron dasma e shumëpritur (FOTO LAJM)

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashura për publikun dhe gjithmonë meren si shembull.
Miriami dhe Albani kanë shumë vite bashkë, madje janë bërë dhe prindër të vogëlushes Ameli por ende nuk kanë bërë dasëm.

Lidhur me këtë temë, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, gazetari e ka pyetur Miriamin se kur do të martohen. Dhe përgjigjia e saj ishte e shumëpritur.

“Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!”, tha Miriami duke lënë të kuptohet se ceremonia nuk është jashtë vëmendjes së tyre, por sërish nuk ka zbuluar afat.
Shtuar më 23/05/2019, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori