Mirela Milori "braktis" lajmet dhe arratiset në Dhërmi (FOTO LAJM)
Pëlqej
Ajo është padyshim një nga gazetaret më të dashura për publikun dhe gjithashtu edhe një folëse lajmesh e suksesshme.

Mirela Milori njihet për seriozitetin dhe vetpërmbajtjen kur transmeton lajmet.

Ndërkohë këto janë ditët që Mirela ka zgjedhur për të bërë pushime. Mbase thjesht për një fundjavë apo pushime më të gjata, Mirela ka zgjedhur Dhërmiun për plazh.

Ajo është fotografuar nga Panorama me djalin e saj, teksa relaksohet nën rrezet e diellit dhe ajrin e pastër në Dhërmi. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori