Mirë që e vodhe trenin, po ku do e çoje? (FOTO LAJM)

Lajm interesant nga zona e Saltsjobaden në afërsi të Stockholmit në Suedi. Një person ka vënë në lëvizje trenin e ndalur në stacionin ku po pastrohej.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Lajm interesant nga zona e Saltsjobaden në afërsi të Stockholmit në Suedi. Një person ka vënë në lëvizje trenin e ndalur në stacionin ku po pastrohej.

Vetëm pak sekonda pas nisjes, treni u përplas me një vilë 3-katëshe duke e dëmtuar dukshëm godinën.

Autoritetet akoma nuk kanë publikuar shkaqet që kanë çuar personin t'a vëjë në lëvizje trenin por mediat kanë njoftuar se bëhet fjalë për tentim vjedhjeje të trenit, duke e cilësuar vjedhësin si njeriun më të paaftë në botë.

Në një rast të këtillë, pyetja e parë që do i bëhej vjedhësit do ishte: Mirë që e vodhe trenin, po ku do e çoje?!


Më sipër shikoni fotografitë e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 12:54
Kastrooo
e Martë 15 Janar 2013, Ora 23:45
KEMI PA VETURA QE HYN NE SUPERMARKETE, PO KY TRENI ...?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit