Ministrja Gjosha në krye të detyrës në muajin e 9 të shtatzënisë (FOTO LAJM)

Për fat të mirë, shtatzënia ka qënë e mbarë teksa nuk e ka penguar të kryejë detyrën e saj, e ndërsa ministrja Gjosha po respekton axhendën e saj të ngjeshur.

Ajo është parë shumë aktive, e teksa fotot qe janë postuar në rrjetin social e tregojnë atë në formë. Ndonëse ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë, duket se nuk ka në plan të marrë asnjë ditë pushim deri ditën e fundit.

Këtë e konfirmojnë persona të afërt të ministres së Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, e cila është në pritje të një djali. Sidomos dy javët e fundit, Gjosha ka qënë aktive në një sërë aktivitetesh dhe konferencash të zhvilluara për procesin e integrimit të Shqipërisë në BE. /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2014, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori