"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM)

Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale.

Çdo dalje e saj ka bërë bujë në media e duket se modelia e ka shijuar duke servirur material të mjaftueshëm.

Por e imagjinoni si mund të ishte modelja fëmij?

Kejvina na ka shuar kureshtjen ditën e sotme nëpërmjet një InsatStory ku ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj.

Bjonde dhe sytë bojqelli, me buzhëqeshjen që e karakterizon, Kejvina nuk është e vështirë të dallohet./albeu.com/
Shtuar më 24/08/2019, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori