Milla Jovovich sërish shtatzëne (FOTO LAJM)

Milla Jovovich së shpejti do të sjellë në jetë një tjetër fëmijë, teksa ka konfirmuar për shtatzëninë e saj. Një muaj më parë ajo njoftoi se do të bëhet nënë për herë të dytë dhe këtë të dielë konfirmoi me pamje shtatzaninë e sajë.

Aktorja Milla Jovovich u shfaq në rrugët e Beverly Hills e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të zezë dhe transparent. Në krah të aktores qendronte vajza e saj 6-vjeçare, Ever Gabo. Milla, 38 vjeç, dhe bashkëshorti i saj, producenti Paul WS Anderson, 49 vjeç, njoftuan se presin fëmijën e tyre të dytë muajin e kaluar. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2014, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori