Milioneria 21 vjeçare vendos të jetojë "në qiell të hapur" (FOTO LAJM)

Isabella James, është vajza e një milioneri e cila së fundmi ka vendosur të bëjë një jëtë krejtësisht ndryshe nga ajo e "princeshës".

Edhe pse çdo vit ka planifikuar 6 herë pushime, këtë rradhë 21 vjeçarja ka zgjedhur të sfidojë veten duke jetuar "në qiell të hapur".

Ajo studion master për psikologji biznesi dhe ka vendosur të kryejë një eksperiment me veten e saj.

Arsyeja pse është shtyrë të bëjë këtë veprim është pasi gjithmonë është ndier e gjykuar.

"Gjithmonë jam gjykuar se si unë i shoh gjërat. Njerëzit mendojnë se jam një vajzë e bukur me një mënyrë jetese të pasur"- shprehet 21 vjeçarja.

Ajo gjithashtu shprehet se disa prej njerzve që jetojnë në rrugë, janë të lumtur dhe modestë me jetën që bejnë.
Shtuar më 24/05/2019, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori