Miliarderi kinez jep 3.7 milion dollar për një natë me këtë super aktore (FOTO LAJM)

Një biznesmen miliarder kinez pretendon se ai ka paguar para për të patur marrëdhënie seksuale me aktore të njohura si edhe modele të Victoria Secret.

Yu 'Martin' Xu këmbëngul se ka paguar 3.7 milion dollar për të kaluar një natë me aktoren e njohur Megan Fox si edhe një modele të markës së njohur të të brendshmeve.

Ai thotë se të gjitha këto shërbime ka porositur përmes kompanisë së njohur "Royal Court Escort", e cila i ka mohuar fjalët e tij duke këmbëngulur se nuk janë të angazhuar në këtë sektorm raporton Albeu.com.

Sipas marrëveshjes, biznesmeni do të paguante 25 000 dollar për t'u bërë anëtar i kësaj kompanie dhe më pas do të kalonte një natë me një modele të Victoria Secret.

Në total ai ka paguar 3.7 milion dollar, ku ishte prentuar edhe Megan Fox, por kompania nuk i është përmbajtur marrëveshjes duke bërë që biznesmeni ta bëjë publike duke kërkuar paratë mbrapsht. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori