Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM)

"Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin
Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta
Dhe në thellësitë e veta gjenden dhe perlat"

Greg Rama, djali i madh i kryeministrit humbi gjatë tërmetit të 26 nëntorit mikëshën e tij Kristi Reçi. Ai i ka kushtuar disa statuse prekëse ngjarjes së rëndë, ndërkohë në media është aluduar për një lidhje dashurie mes tij dhe viktimës.

Ditën e sotme Gregu ka postuar një foto në rrjetet sociale ku si rrallë herë flet për zemrën e një burri dhe sfidat me jetën.

“Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin
Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta
Dhe në thellësitë e veta gjenden dhe perlat

Vincent van Gogh”.

Shtuar më 04/12/2019, ora 19:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori