Mike dhe rivale: Kejvina ''sulmon'' Taynën (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur Maluma, mesa duket paska thyer zemrat e shumë vajzave. Kejvina është një nga fanset e tij më të zjarrta por momentalisht vëmëndja e këngëtarit është drejtuar kundrejt Taynës.

Këngëtari botëror i ka habitur të gjtithë së fundmi ku mesa duket i ka dhënë një pëlqim Taynës në postimin e saj të fundit në “Instagram”, ndërsa Kejvina reagoi menjëherë duke u shprehur se ai është i zënë me kohë prej saj.

Kejvina nuk e ka lënë me kaq këtë histori. Ajo ka shpërndarë në “Instastory” komentin e menaxherit të VIP-ave, Xhani Demika.

Në të Xhani është përpjekur të shpjegojë faktin se si Maluma ka përfunduar duke i dhënë like Taynës: “Sa ja tregoi maluma që Tayna ka bo nje super videoklip me këngën tënde ai direkt u emocionua dhe tha mezi ju pres ne koncert ne datën 1 korrik, tha merrni edhe kejvina kthjella me vete se kam loçkë” – ishte komenti i tij./albeu.com/

Shtuar më 27/05/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori