"Mike dhe rivale", 2 prezantueset shqiptare qenkan shoqe të ngushta (FOTO LAJM)
Janë të rralla miqësitë në radhët e vajzave të showbiz-it shqiptar e në këtë grup duket se bëjnë pjesë edhe dy prezantueset: Arjola Shehu dhe Evi Reçi.

Ndonëse janë rivale në ekran, Evi në Vizion Plus dhe Arjola në Ora News, kjo nuk i pengon dy vajzat që të jenë shoqe të mira.

Këtë e ka treguar vetë postimi i fundit në Instagramin e Arjolës e cila së bashku me Evin ka shiijuar ndeshjen mes Tiranës dhe Partizanit në “Air Albania Stadium”.
Shtuar më 15/12/2019, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori