Mihrije Braha nuk plaket kurrë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja e njohur kosovare Mihrije Braha, çdo ditë e më shumë na dëshmon se ajo është ende e re dhe se për të mosha nuk tregon asgjë. Me një pamje si te një 20 vjeçareje, këngëtarja na ka treguar edhe më herët në plazh një trup të palestruar. Ajo qëndron aktiverrjetin social Facebook, ndërsa gjithmonë ka marrë impaktin e duhur dhe nga fansat të cilët e kanë mbështetur për vite me radhë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori