Microsoft prezanton Nokia Lumia 930 dhe 830 të larë në ar (FOTO LAJM)

Microsoft prezanton versionet më të fundit të modeleve Lumia 930 dhe Lumia 830 të larë në ar.

Nokia Lumia 930 në versionin gold do të jetë i zhbllokuar, akoma nuk dihet se sa mund të kushtojë ky telefon ndërsa versionet origjinale të këtij telefoni kushtojnë rreth 360 paundë në Britani dhe 350 euro në Evropë.

Edhe Nokia Lumia 830 do të ketë një version të larë me ar, në ngjyrë të bardhë dhe të zezë. Në Gjermani, ky telefon kushton 300 euro. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori