Michael Jackson është gjallë! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës.

Në profilin e tij në rrjetin social, sozia e Michael Jackson ka më shumë se 11 000 ndjekës.
Shtuar më 24/09/2017, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori