Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM)

Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.

Përmes një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit, moderatorja ka treguar se reperi Ledri Vula do të jetë i ftuar për të surprizuar dikë, por nuk do të jetë vetëm.

Për herë të parë në ekran atij do t’i bashkohet partnerja Sara Hoxha, ka thënë Arbana Osmani.

Ledri Vula bashkë me Sara Hoxhën biles, se vetëm s’e duam ne”, shkruan moderatorja në Instastory.

Shtuar më 23/09/2020, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori