Meta e "djeg" me Ijen në dasmën e Besit dhe Xhensilës (FOTO LAJM)

Presidenti i republikës Ilir meta, ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të pranishmëve në këtë dasëm, ka qenë momenti i kërcimit të presidentit Meta me çiftin.

Ndërkohë që një nga momentet më interesante ka qenë kur Meta ishte duke kërcyer me Ijen, e cila është gjyshja e Besit dhe është bërë shumë e famshme, pikërisht nga aktori i humorit. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori