Mëson për sëmundjen, martohet për të mos pasur asnjë peng (FOTO LAJM)

Një 31 vjeçare e cila nuk ka fituar betejën me kancerin, ka realizuar ëndrrën, pasi është martuar me të dashurin e saj. Gjithçka për të ka qënë një dhuratë, ndërsa ka kontribuarShoqata e Kancerit” në Amerikë, duke menduar që nga torta e gjithçka tjetër.

31 vjeçarja Alma Fragoso, ka më shumë se dy vjet që lufton me kancerin. Për fat të keq, sëmundja ka avancuar së tepërmi dhe doktorët nuk kanë dhënë shumë shpresë për jetën e saj.

Ndodhur në këto kushte, ajo ka vendosur të martohet me të dashurin e saj prej disa vitesh, Juan Franco. Për dasmën e saj ka kontribuarShoqata e Kancerit” në Amerikë, të cilët paguan dhe organizuan çdo gjë, që nga fustani i bardhë, lulet edhe torta. /albeu.com/

Shtuar më 04/07/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori