Mes palmave, bikinit dhe diellit: Vajza e ish-deputetes së PD e "djeg" në jug (FOTO LAJM)

Vajza e ish-deuptetes së PD është kthyer ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale duke fituar kështu edhe vëmendjen e mediave rozë.

Duke qenë se jugu i Shqipërisë është kthyer në vendin luksi për pushuesit, sigurisht që Ada ka gjetur hapësirën e duhur atje.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale pamje relaksuese nën hijet e palmave e veshur me bikini duke i ftuar ndjekësit të notojnë me të.

Patjetër që kaq i ka mjaftuar fansave të vërshojnë në komente. /albeu.com/Shtuar më 06/08/2019, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori