Merr përkrahje nga fansat, ja si ka qënë Albani (FOTO LAJM)

Alban Skënderaj tashmë ka ndryshuar stilin e flokëve, por jo të këngëve. Pak kohë më parë, gjatë një emisioni televiziv ai u shpreh se për momentin ndjehej komod me prerjen e flokëve dhe se ky ishte një vendim i marrë edhe me Miriam Canin.

Një foto që qarkullon në rrjetet sociale tregojnë këngëtarin në dy periudha të ndryshme, para se të bëhej i famshëm dhe tani. Shumica e komentuesve e kanë vlerësuar, duke e cilësuar si një këngëtar me vlera dhe se tekstet e tij prekin realitetin. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori