Merr fund lidhja midis Izet Haxhisë dhe "kokëkashtës"? (FOTO LAJM)

Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre të dashurisë dhe akuzave pas problemeve me drejtësinë që ka patur Haxhia.

Izeti dhe Erjona tregonin me krenari se pavarësisht sfidave të kaluara dashuria e tyre kishte rezistuar sfidave.

Por mesad uket gjithçka ka marrë fund mes tyre.

Ka qënë vetë ish e dashura e tij që jeton në Francë që pasi ka mbyllur faqen e “Facebook” të Izet Haxhisë (të cilën e menaxhonte gjatë kohës që ky i fundit ndodhej në Turqi), ka postuar edhe foto me bashkëshortin e saj duke u puthur.

Në një koment Erjona shkruan: " Bashkeshorti dhe babai i femijeve te mi..".

Erjona me kete komnet na ka bërë shumë konfuzë dhe nuk dihet nëse lidhja me Izet Haxhinë vijon ende.../albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori