Mercedes tregon "muskujt" në shkretëtirë (FOTO-LAJM)

Mercedes tregon forcën edhe në shkretëtirë. Kompania e prodhimit të makinave ka testuar në një shkretëtirë të Tunizisë disa modele të fuoristradave mes të cilave edhe modele të reja.

Modelet 4x4 Classe G, Classe GL, Classe M, GLK dhe GLA kanë demonstruar se janë të afta të ecin edhe në rërë. /albeu.com/

Shtuar më 23/01/2014, ora 13:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori