Mercedes-Benz GLC Coupe rivalizon BMW X4 (FOTO LAJM)

Mercedes-Benz GLC Coupe i cili njihet si rivali i BMW X4 vjen në panairin Auto Shanghai 2015.

GLE Coupes vjen me motor bi-turbo V6 3.0 litër me 367 kuajfuqi. Ky motor pritet të jetë pjesë e modelit AMG Sport, ndërsa modeli AMG GLC 63 Coupe besohet se do të jetë vetura më e fuqishme e konceptit të ri.

Pritet që në sajë të ngjyrës së veçantë që ka, dritave dhe pasqyrave sportive pritet të ketë shumë sukses në treg. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori