Mercedes A45 AMG, një makinë sportive e fuqishme (FOTO-LAJM)

Mercedess Classe A, është makina me sportive e realizuar ndonjëhere nga Mercedes Benz. Modeli A45 AMG, është një makinë e pabesueshme e xjerrë në treg nga kompania gjermane. Me 360 hp, 2,0 liter 4 cilindër benzinë turbo bëhet produkti më i fuqishëm në botë.

Makina me pesë dyer shumë origjinale dhe estetikë e bën këtë model një makinë të projektuar për cdo rrugë. Një 45 AMG është një nga makinat më të fuqishme të të gjithë makinave AMG ndërsa çmimi i saj pritet të arrijë në 50 mijë euro /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2013, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori