Menduam se i dashuri i Oriola Marashit ishte Varrosi, por gabuam (FOTO LAJM)

Mes tyre u përfol shumë se pati një lidhje.

Edhe pse tVetë dyja palët e mohuan pati disa arsye që i bëri të gjithë të dyshojnë.

Dje modelja u shfaq në makinë duke kënduar dhe një zë nga pas u hamëndësua se ishte i Varrosit i cili këndon:

"Belin e hollë, e thirri Oriola Marashi". Por sot ka reaguar vete personi që ka qënë dhe vetem Varrsoi që nuk ishte pjesë.

Ai është një tjetër reper që mban epitetin Grido dhe e ka pranuar vetë se është ai që i ka kënduar Oriolës.

E tregon këtë me këto postime. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2018, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori