Menaxheri është plagosur, por Fero dhe Zzap publikojnë pas pak bashkëpunimin (FOTO LAJM)

Para pak momenteve u mësua se Fero dhe menaxheri i tij, Met Elshani, janë përfshirë në një përleshje ku ka pasur edhe gjuajte me armë, në Dardani të Prishtinës.

Nga kjo përleshje ka mbetur i plagosur pikërisht Meti, i cili sipas Policisë, po trajtohet në QKUK, shkruan Gazeta Express.
Megjithatë, sot është planifikuar të publikohet kënga pjesëtarëve të OnRecords, Fero dhe Zzap.

Kënga ‘MoMo’ është dashur të publikohet para disa ditëve, por është shtyrë deri sot e për sot është vendosur të publikohet.
E megjithë ngjarjen që ka ndodhur, anëtarët tjerë të OnRecords po konfirmojnë se kënga do të publikohet sonte në orën 18:00.
Shtuar më 17/05/2019, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori