Mekanikët duhet të kenë kujdes gjatë punës (VIDEO-FOTO)
Një mekanik pësoi djegie të mëdha pasi gjatë punës së tij në oficinë trupi i tij u përfshi nga flakët brenda pak çastesh.
Lee Roberts , 33 vjeç, nga Wigan , ishte duke punuar poshtë një furgoni dhe shkak i zjarrit ka qenë një shkëndije elektrike.

Flakët përfshin të gjithë trupin e mekanikut, duke djegur rreth 22 për qind. Mësohet se 33-vjeçari pjesën më të madhe të djegieve e ka pasur në duar dhe këmbë. /albeu.com/
Mekanikët duhet të kenë kujdes gjatë punës

Shtuar më 02/11/2013, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori