Meghan e ekzagjeron: Kaq kushton fustani Valentino që veshi sot (FOTO LAJM)

Meghan Markle është kritikuar shpesh për veshjet e saj gjatë daljeve publike për shkak të çmimit të tyre të lartë.

Ndryshe nga kunata, Kate, e cila zgjedh të vishet në mënyrë më modeste.

Meghan është fotografuar sot me një fustan Valentino me vlerë 9 000 paund në dashmën e dizajneres së famshme Misha Nonoo, shkruan Albeu.com.

Ajo e ka ftuar çiftin Meghan dhe Harry në dasmën e saj që zhvillohet sot, por fotografkët kanë kapur detaje që po bëjnë bujë në mediat rozë britanike.

Më parë Meghan është fotografuar me veshje të tjera të shtrenjta, gjë e cila ka filluar të bezdisë edhe Familjen Mbretërore. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2019, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori