Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM)

Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë në këngën e radhës.

Dyshimet u ngritën pasi dyshja shpesh komentonte në fotot e njëri-tjetrit duke lënë indikacione.

Por tani këto nuk janë më spekulim!

Dyshja ka konfirmuar gjithçka nëpërmjet një postimi në Instastory dhe mezi po presim që kënga të publikohet.

“Po pritoj mju kallzu që osht hit. Hahaha se e kam tepru hit hit… amo betohem që është mega hit”, shkruan Mozzik në foton ku zbulon dhe titullin e këngës.

Projekti i tyre i përbashkët mban titullin “Edhe ti” dhe me siguri brenda këtij muaji do të publikohet.

Shtuar më 14/01/2020, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori