Mediat e huaja raportojnë hapjen e bunkerit anti-bërthamor të Enver Hoxhës (FOTO LAJM)
Dje u hap bunkeri sekret i diktatorit shqiptar, Enver Hoxha.

Një event i tillë u bë lajm jo vetëm për Shqipërinë, për shqiptarët kudo ata jetojnë, por edhe në mediat e huaja.

BBC ka shkruar lidhur me këtë event, duke thënë se për herë të parë pas 23 vitesh demokraci, Shqipëria ka hapur për publiklun bunkerin e Enver Hoxhës dhe në artikull janë vënë edhe disa fotografi./albeu.com/


Shtuar më 23/11/2014, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori