S'mund të ndodhte ndryshe, djali i tyre është beqari më i kërkuar i 2019 (FOTO LAJM)

Revista e modës, "Tatler", ka publikuar listën e 10 beqarëve më të kërkuar të vitit 2019 dhe në këtë listë kryeson Brooklyn Beckham.

Djali i David dhe Victoria Beckham është vetëm 20-vjeç, mirëpo ka patur disa lidhje dashurie dhe pas ndarjes nga modelja Hana Cross këtë verë, është vënë në shënjestër të femrave.

"I identifikuar lehtësisht nga stili i tij, beqari i ri, Brooklyn, 20 vjeç, ka pothuajse aq tatuazhe sa babai i tij dhe po aq shumë bukuri".- shkruhet për të në "Tatler".

Pas tij janë renditur edhe 9 emra të tjerë, të cilët janë gjithashtu ndër meshkujt më të komentuar të këtij viti.

Më poshtë, ju tregojmë beqarët më të kërkuar të 2019-ës :

1.Brooklyn Beckham, 20
2.James Chester Campbell, Viscount Emlyn, 21
3.Honorable Vere Harmsëorth, 24
4.Harry Styles, 25
6.Maro Itoje, 24
7.Paul Henkel, 23
8.Jofra Archer, 24
9.Umar Kamani, 31
10.Matheë Healy, 30

Shtuar më 29/10/2019, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori