Më të dashuruar se kurrë, Tuna shkëmben puthje pasionante me Patrisin

Lidhja e këngëtares së njohur Tuna me partnerin e saj, Patris Berisha duket më në formë se kurrë.

Çifti ka bërë disa postime në rrjetet sociale, ku tregojnë se gjërat në marrëdhënien e tyre po shkojnë shumë mirë.

Tuna dhe Patrisi kanë shijuar mbrëmjen e djeshme në një klub nate.

Ata nuk ngurruan që të ndanin në “Instagram” momentet intime duke shkëmbyer puthje pasionante me njëri-tjetrin. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori