Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM)

Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj është tamam një kartolinë dashurie.

Çifti ka ndarë foton e këndshme në Instagram dhe e kanë shoqëruar me shprehjet e bukura:

"Një dashuri e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë", shkruan Eni.

Ndërsa Genci e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Një moment që kthehet në kujtim të përjetshëm.

Nisur nga postimet e mëparshme të këngëtarit kjo foto pritet të jetë një sekuencë nga klipi i tij i ardhëshm dhe të gjithë mezi presim./albeu.com/
Shtuar më 21/10/2020, ora 22:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori