Me taka në plazh, Eliona Pitarka bëhet për ujë të ftohtë nga komentuesit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja shqiptare Eliona Pitarka është një ndër femrat më "hot" në Shqipëri dhe për këtë, ajo ndihet mjaft krenare.

Prej disa kohësh është angazhuar edhe në aktrim tek spektakli i humorit 2XL, ku sërish njihet më së shumti për veshjet dhe lëvizjet provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar nëj foto në plazh ku bie në sy se ajo është me taka dhe kjo smund t'u shpëtojë ndjekësve.


Fansi:plazh me taka? Se di dmth...


Eliona Sigurisht që nuk e di, ashtu siç nuk di që këtu jam në xhirime të një reklame. /albeu.com/

Shtuar më 23/06/2018, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori