Më joshëse se kurrë, Belinda "tërbon" fansat me fotot nga vaska (FOTO LAJM)

Dalja si velinë në "Xing me Ermalin" e ktheu pretendente “Miss Universe” një ndër vajzat më të ndjekura në showbizin shqiptar.

Belinda Dragoti ka fituar zemrën e fansave ku numëron plot 77 mijë në Instagram.

Modelja surprizon herë pas herë ndjekësit me fotot provokuese.

Edhe së fundmi ajo ka publikuar foto nga vaska me të brendshme të cilat janë pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë./albeu.com/
Shtuar më 11/05/2020, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori