Më në fund, Shkurte Gashi shfaqet për herë të parë në publik pas lindjes (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë pak kohë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Mal.

Shkurtja është shumë e rezervuar rreth jetës private dhe e ka përjetuar në fshehtësi periudhën e shtatzënisë, duke mos u shfaqur publikisht me barkun e rrumbullakosur.

Pak kohë pas lindjes së vogëlushit, këngëtarja është rikthyer sërish në Instagram. Ajo ka qenë e ftuar në festën e ditëlindjes së nipit të Shyhrete Behlulit dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale.

Shtuar më 23/01/2021, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori