Më në fund një çast romantik mes Kate Middleton dhe Williamit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Finalja e Ëimbledonit e mbajtur në Center Court të lagjes së famshme në Londër pati shumë fytyra të njohura në tribunë.

Ndër shumë personalitete ishin prezent edhe çifti mbretëror, Kate Middleton dhe Princi William.

Dukesha e Cambridge në disa çaste shihet duke përkëdhelur dhe duke shfaqur dashurinë ndaj bashkëshortit të saj.

Në rrjetet sociale ata u komentuan pozitivisht nga adhuruesit e tyre në Britani, duke qenë se janë prej çifteve më të dashura në botën e të famshmëve. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori