Më në formë se kurrë! Bleona Qereti në Grammy Awards (FOTO LAJM)

Bleona Qereti na ka mahnitur sërish!

Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos teksa është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit i cili tregonte më së miri dhe linjat e këngëtares së njohur.

Ka qenë vetë Qereti e cila ka publikuar fotot në rrjetet sociale dhe gjithashtu tregon se ka shumë projekte të reja për të realizuar që përfshin një labum të ri, film.
Shtuar më 27/01/2020, ora 21:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori