"Më mungon", Keisi nostalgjike për kohën kur ishte me Stresin (FOTO LAJM)

Edhe pse prej muajsh të ndarë, Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Stresi ka lënë shpeshherë të kuptohet se çifti po bën një pauzë dhe Keisi gjithashtu duket se po i dërgon mesazhe me nënkuptim reperit.

Sot ajo ka postuar në Instastory disa video ku shfaqet duke përkëdhelur një qen dhe shkruan se i mungon. Këto video janë bërë gjatë kohës kur ajo ishte e lidhur me Stresin pasi ky është qeni i reperit.

"Më mungon djaloshi im i bukur, dashuri si kjo", shkruan Keisi krah videove.Shtuar më 16/11/2019, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori