Më mirë Ledri Vula apo Noizy? (FOTO LAJM)

Pasioni i Noizyt për veturat e shtrenjta njihet nga të gjithë dhe fakti se ai ka edhe Ferrari në koleksionin e tij ka bërë xhiron në rrjete sociale.

Por ama surprizë ka ardhur postimi i fundit nga Ledri Vula.

Duket se pas angazhimeve të shumta këtë sezon veror ai ka vendosur ta përkëdhelë veten dhe ka blerë një Lamborghini.

Vula duket se e po e shijon shumë pasi vazhdimisht ka shpërndarë fotografi të veturës së re.

Se dimë kush nga makinat duket më bukur por ju i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori