Me lutje dhe premtime, kështu e uron Gaz Paja bashkëshorten në përvjetorin e martesës (FOTO LAJM)

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira festuan dje përvjetorin e parë të martesës. Me një album nga dasma Gazi e uroi publikisht, e luti të vazhdonte ta bënte të lumtur dhe i bëri një premtim.

përvjetorin e martesës Gaz Paja ka një lutje dhe një

“Më gëzove kur të njoha. Më gëzove kur the Po. Më gëzove kur solle Dard. Të lutem, vazhdo të më gëzosh dhe unë do kujdesem për ty”, shkruan ai.

Gazi dhe Ira janë duke shijuar njëherësh ardhjen në jetë të djalit të tyre Dard.

Shtuar më 02/06/2020, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori