Me lot në sy dhe në praninë e të bijës, moderatorja konfirmon largimin nga emisioni (FOTO LAJM)

Prej ditësh është përfolur se moderatorja Dajana Shabani nuk do ta drejtoj më emisionin "Ditë e re" në Ora Neës.

Mirëpo, mëngjesin e sotëm gjithhçka është vulosur.

E ftuara speciale e puntatës së fundit të emisionit ishte vajza e moderatores, Malena.

Në një moment vogëlushja nga emocionet ka nisur të qajë, në këtë mënyrë ka ndikuar dhe tek Dajana.

"Mos qaj mami, pse qajnë vajzat e forta? Sot duhet të qaja unë dhe qan ti mi mam?", i tha Dajanabijës duke konfirmuar zërat.

Ndërkohë në media të ndryshme është përfolur se vendin e saj do e zërë Arjola Shehu dhe Kelvi Kadili.
Shtuar më 31/07/2019, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori