Me këngën e vjetër por Shkëndije Muja, Sabiani dhe Marseli thyejnë rekord (FOTO LAJM)
Rreth 4 vite më parë bashkëpunimi i Shkëndije Muaj me Sabianin dhe Marselin solli një ndër këngët më të klikuara shqiptare.

Edhe pse kanë kaluar vite hiti "Showbiz" vazhdon të dëgjohet dhe së fundmi ka arritur në 100 milion klikime.

Ajo çfarë u komentua më shumë rreth këngës ishte performanca e nxehtë e këngëtares në videoklip
Shtuar më 11/07/2019, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori